Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Rack Tipi Mikser

Rack tipi mikser

Rack tipi mikser Türkçe adı ile raf tipi kullanılmaya adapte bir şekilde üretilen mikser tipidir. Bu muhteşem mikser tipini oldukça kapsamlı bir şekilde ele almadan önce genel mikser konusunda bilgiler vermek istiyorum. Mikser hakkında ve sistemler içerisindeki oynadığı rol ile ilgili ihtiyaç duyulan bilgileri aşağıdan dikkatlice inceleyebilirsiniz. 

Mikser Türkçe adı ile karıştırıcı olarak geçmektedir. Mutfaklarımızda da sıklıkla yemek için kullandığımız elektronik cihaza da söylenebilen bu aygıtları farklı bir şekilde açıklamak istiyorum. Nasıl ki mutfaklarımızda mikserler ile meyve ve sebzeleri karıştırarak ve ufaltarak bir bütün halinde oldukça lezzetli bir şekilde sunabiliyorsak aynı şekilde ses ile ilgili uygulamalarda da aynı mantıkta çalışmaktadır. Bunu kapsamlı bir şekilde anlatmak gerekirse, rack mikserler farklı enstrüman, mikrofon ve benzeri kaynaklardan gelen elektronik ses sinyallerini tek bir vücut haline getirmek için kullanılan ses aygıtıdır. Sistemler içerisinde ki rolü ise bir bütün haline getirdiği sesi ayrı ayrı mevcut özellikleri çerçevesinde ayarlayarak hoparlör ve benzeri aygıtlara aktarmaya yarayan cihazdır. Yani sahne, stüdyo ve benzeri birden fazla elektronik ses aletinin bulunduğu tüm ortamlarda sıklıkla yer almaktadır. Kapsamlı bir şekilde anlattığım bu ürünün en çok tercih edilen tiplerinden biri olan rack yani raf tipi modelini de daha yakından inceleyelim…

 

Rack mikser oldukça kullanışlı olan raf ve benzeri yerlerde çok az taşınabilir şekilde üretilen daha çok sürekli bir sahne ve stüdyo benzeri alanlar için kalıcı konumlandırılan yerlerde tercih edilmektedir. Ayrıca bu ürünler özellik bakımından birbirinden ayrılmaktadır. Özellik derken öncelikle kanal kapasitesi, ayar üniteleri ve benzeri gibi durumlar ile farklılaşmaktadır. Rack mikser satın almadan önce kesinlikle benim tavsiyem ilk önce kullanım alanınıza göre ve alanda kullanılan aygıtların adetine göre değerlendirip kapsamlı bir şekilde araştırma yaparak satın almalısınız. Bu alanda oldukça kapsamlı ve açıklayıcı bir şekilde açıklamaya çalıştım son olarak rack mixer satın alırken de kesinlikle bu alanda profesyonel bir tedarik firması tercih etmelisiniz.

Sıralama:

Rack Tipi Mikser

Rack Tipi Mikser, Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Rack Tipi Mikser tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Rack Tipi Mikser

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0342 606 03 03 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Yonka Plaza - Mücahitler Mah. Sezen Aksu Sok. No:13/F Şehitkamil / Gaziantep

0342 606 03 03
info@yonkamuzikmarket.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.