Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Power Mikser

Power mikser

Power mikser, en çok tercih edilen mikser türüdür. Bu mikser türünü birçok açıdan ele alacağım. Bu konu hakkında olan detaylı ve kapsamlı araştırmalarımı merak ediyorsanız eğer yazımın devamını dikkatlice inceleyiniz. Power mikser üzerinde yada diğer bir deyiş ile içerisinde kendi amfisi bulunan mikser türüdür. Bu konuyu sırasıyla kapsamlı bir şekilde sizlere en açıklayıcı şekilde anlatmak istiyorum. İlk olarak üzerinde anfi bulunduğundan bahsettiğimiz için kısaca anfi nedir merak edenler için gerekli olan bilgileri vermek istiyorum. Amfi, Türkçe adıyla yükselteç dijital ses sinyallerini şiddetini ve gücünü istenilen oranda arttırmak için kullanılır. Elbette mevcut anfinin gücü ve kapasitesi ile sınırlıdır yükseltme oranı…

 

Mikser ise Türkçe adıyla karıştırıcı daha anlaşılır olabilmesi için örnekler ile açıklamak istiyorum. Örneğin bir konser esnasında sahnede birden fazla çalgı aleti ve mikrofon bulunmaktadır. İşte tamda bu esnada mikserler devreye girer normal şartlarda mikser olmasa tüm bu elektronik cihazlardan alınan dijital ses verilerini ayrı ayrı hoparlör ve benzeri aygıtlara aktarmak gerekir fakat mikserler sayesinde tüm ayrı ses kaynaklarındaki sesleri tekbir noktada buluşturarak bir bütün haline getirir hem ayrı ayrı noktalardan gelen sesleri kontrol altında tutar hem de istediğimiz efekt ve oynamalar yaparak yayınlamak için aktarırız. İşte belki de onlarca sesi bir araya getirip tek bir vücut haline büründüren ve en iyi uyum ve koordinasyon halinde yayınlamak için kullanılan olmazsa olmaz bir elektronik cihazdır. Power mikser ise bu bahsetmiş olduğumuz mikserin içerisinde anfi bulunan modelidir. Yani bu sayede hem farklı kaynaktan gelen sesleri en iyi şekilde bir bütün haline getirebilecek hem de içerisinde bulunan anfi sayesinde harici bir yükseltece ihtiyaç duymadan mevcut gücünüz oranında sesleri arttırabileceksiniz. Oldukça verimli bir şekilde kullanılan ve birçok sahne ve sistem içerisinde oldukça sık bir şekilde rastlanan bir ekipmandır. Benim tavsiyem amfili mikser modelleridir. Çünkü hem harici bir anfiden kurtulacak hem de tek bir noktadan oldukça verimli bir şekilde kullanım sağlayacaksınız. Mutlaka ihtiyacınıza ve kullanım amacına göre en uygun amfili mikser modelini tercih ediniz.

Sıralama:

TÜKENDİ
Lentus 8P-350FX Power Mikser Anfi 2x350 Watt
%25İndirim
2,671.88TL
3,562.50TL
Studiomaster Ph 1000X-18 Power Mikser
%12İndirim
10,560.00TL
12,000.00TL
Dynacord Powermate 2200 Power Mikser
%41İndirim
33,696.00TL
57,123.00TL
Dynacord Powermate 1600 Power Mikser
%56İndirim
21,150.00TL
47,700.00TL

Power Mikser

Power Mikser, Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Power Mikser tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Power Mikser

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0342 606 03 03 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Yonka Plaza - Mücahitler Mah. Sezen Aksu Sok. No:13/F Şehitkamil / Gaziantep

0342 606 03 03
info@yonkamuzikmarket.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.