Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Ev Anfileri

Ev anfisi

Ev anfisi kaliteli bir sistem yaratılmak istenilen her evde kesinlikle değerlendirilmesi gereken ürünlerin başında gelmektedir. Kalite derken birçok açıdan değerlendirmek gerekir. Bu tip ürünleri tercih ettiğiniz evlerde sistemlerin üst seviye olmasının yanı sıra ev anfisi aracılığı ile aktarılan sesler daha üst seviye performanslara gebe hale getirilmektedir. Bu muhteşem ürünü birçok açıdan detaylı bir şekilde ele almadan önce herkesinde merak ettiği anfi mantığını anlatarak konuya başlamak istiyorum. Bu konuda yapmış olduğum detaylı ve açıklayıcı bilgiler aşağıda yer almaktadır. Lütfen dikkatlice inceleyiniz…

 

Amplifikatör kısaca amfi ya da ampli olarak geçmektedir. Fakat ülkemizde en çok anfi olarak aratıldığı ve talep edildiği için son yıllarda sıklıkla anfi olarak ta adlandırılmaktadır. Türkçe anlamı yükselteç olarak çevrilen bu elektronik cihazlar. Ses sinyallerinin güç yani şiddetlerini arttırabilmek, sesteki hassas ayarlamaları yapabilmek için özenle kullanılmaktadır. Peki, bu olay başından sonuna nasıl işliyor merak ediyorsanız aşağıda bulunan paragrafı dikkatlice inceleyiniz.

 

Bu olmazsa olmaz yükselteçler ilk olarak kaynaktan çıkan ses dalgalarının mikrofon ve benzeri aygıt aracılığı ile dijital ortamlara aktarılması ve ya anlık olarak kullanılabilecek duruma getirilmesi ile başlar. Hazır veya depolanmış bir şekilde olan ses verilerinin gücü veya şiddeti oldukça azdır. İşte tamda bu esnada devreye yani sisteme yükselteç yani anfiler girmektedir. Mevcut kapasitesi oranında istenilen boyutta sesin şiddetini arttırabilmek için anfiler kullanılır. Sonrasında ise bu cihaz aracılığı ile hoparlörlere aktarılan ses verileri istenilen ve uyumlu kapasitelerce çevrelere yayınlanabilir. Bu esnada bu cihazlar aracılığı ile mevcut seslerin kalitesini arttırabilmek için gerekli oynamalar ve tonlamalar yapılabilmektedir. Şimdi ise ev anfisi olarak geçen sıkça talep edilen ürünler ile ilgili bilgileri paylaşmak istiyorum. Bu konuda dikkate alınması gereken unsurlar ayrı ayrı başlıklar şeklinde yazımın devamında yer almaktadır. 

 

Ev anfisi sesin kalitesini arttırmak ve üst seviyelere taşımak için sıkça kullanılmaktadır. Mevcut sinema, müzik ve benzeri sistemlerinizde yer alabilen bu cihazlar üretilen veya yayımlanan ses üzerinde oldukça kapsamlı bir şekilde hassasiyet, tonlama ve benzeri oynamalara olanak tanımaktadır. Oldukça verimli bir şekilde karaoke sistemlerinde de kullanılan bu aygıtlar sayesinde bass ve tiz ayarlamaları da detaylı bir şekilde yapılabilmektedir. Genellikle bu sistemlerde güç kadar da ses üzerinde yapabileceğiniz ayarlamalarda oldukça ön plandadır. Üzerinde bulunan girişler ile de performansın yanı sıra kullanışlılık sağlayan bu cihazları mutlaka ev sistemleriniz de değerlendiriniz. En çok merak edilen unsurlardan biri de bu konuda hiç şüphesiz ki fiyat konusudur. Bu konuda yapmış olduğum incelemeler yazımın devamında yer almaktadır.

 

Ev anfisi fiyatları

Ev anfisi fiyatları öncelikle talep edilen ürünün markası ve bu oranda mevcut özellik ve güç kapasitesi oranınca oldukça kapsamlı bir şekilde değerlendirilebilecek unsurdur. Ev anfisi fiyatları ile ilgili net bir tutar vermem hem yanlış hem de hatalı bir yönlendirme olacaktır. Çünkü bu tip ürünler mevcut sistemlere göre seçilir ve bütçeye göre de şekillendirilir. Fakat benim bu konuda size tavsiyem ise ev müzik anfisi olarak değerlendirecekseniz bu ürünleri mutlaka bütçenize oranla hareket ediniz. 

 

Ev müzik anfisi güç kapasitesi ve kullanışlılığın yanı sıra oldukça şık tasarıma sahip ürünler olmalıdır. Ayrıca öncelik müzik olduğu için ses üzerinde oldukça hassas ayarlamalar yapılabilmelidir. Son olarak benim tavsiyem bu tip bir ürün satın alırken doğru markanın sisteminize en uygun özelliklere göre modelini seçerek bütçenize uygun bir şekilde satın almalısınız. Umarım bu konuda ihtiyacınız olan bilgilere ulaşmanızda sizlere yardımcı olabilmişimdir. 

Sıralama:

TÜKENDİ
Osawa K-008U Stereo Anfi 150 Watt USB/MP3/SD
%35İndirim
656.25TL
1,012.50TL

Ev Anfileri

Ev Anfileri, Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Ev Anfileri tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Ev Anfileri

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0342 606 03 03 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Yonka Plaza - Mücahitler Mah. Sezen Aksu Sok. No:13/F Şehitkamil / Gaziantep

0342 606 03 03
info@yonkamuzikmarket.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.