Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Power Anfi

Power anfi

Power anfi oldukça sık bir şekilde tercih edilen türdür. Bu yazımda sizlere en açıklayıcı şekilde bu türün sıklıkla talep edilme sebebini açıklayacağım. Bu anfi türü ile ilgili detaylara gelmeden önce ilk olarak genel bilgi olarak detaylı bir şekilde amfi hakkında bilgiler vermek istiyorum. Bu konudaki kapsamlı bilgiler yazımın devamında yer almaktadır dikkatlice inceleyiniz.

 

Amplifikatör yani dilimizde yükselteçler kısaca amfi veya ampli olarak adlandırılmaktadır. Fakat sıklıkla anfi olarak geçtiği için bu şekilde de söylenmektedir. Amfiler dijital ses sinyallerini yükseltmek için kullanılır. Bu olayı başından sonuna en detaylı şekilde anlatmak gerekirse, kaynaktan çıkan ses hava içerisinde bulunan tanecikler yardımıyla ses dalgası olarak iletilmektedir. Bu iletim esnasında dijital ortamlara uyumlu hale gelebilmesi için ses dalgalarının mikrofon ve benzeri aygıt kullanılmaktadır. Mikrofon ve benzeri aygıt ile elektronik cihazların algılayabileceği dile çevrilen ses dalgalarının ilk haldeki güçleri veya şiddetleri tekrar hoparlör ve benzeri aygıt ile yayınlamak için oldukça düşük seviyelerdedir. İşte tamda bu esnada alınan veya hazır olan ses dalgalarının gücünü veya şiddetini arttırmak için amfiler kullanılmaktadır. Sonrasında ise mevcut amfi gücünüz oranınca istenilen oranda arttırılan ses dalgaları hoparlör ve benzeri aygıtlara gönderilerek çok daha geniş ortam ve alanların duyabileceği şekilde tekrardan yayınlanır. İşte tam da bu esnada devreye çoğu zaman power anfi türleri girmektedir. Neden diye soracak olursanız detaylı bilgi için aşağıda bulunan paragrafı dikkatlice inceleyiniz.

 

Power anfilerin ise özellikle tercih edilmesinde ki sebeplerin başında pasif durumda olan hoparlörlerin güç ihtiyacının bu anfi türü aracılığı ile karşılanabilmesidir. Bildiğiniz üzere iki ana tip hoparlör türü bulunmaktadır. Aktif ve pasif hoparlörler, bu iki tipi birbirinden ayıran en büyük özellik aktif olanlar ihtiyaç duydukları elektrik gücünü direkt olarak kablo aracılığı ile fişlerden alabilmektedir. Fakat pasif hoparlörler ise ihtiyaç duydukları gücü aktif hoparlörlerden ya da power anfi ve benzeri aygıtlardan alabilmektedir. İşte bu denli kullanışlı olan bu anfi türü hem sesi istenilen mevcut gücü oranında yükseltip hem de pasif tipteki hoparlörün ihtiyacı olan enerjiyi de iletmek için kullanılabilmektedir. Power anfiler güç kapasiteleri ve sürekli rms adı verilen güç özellikleri ile birbirinden ayrılabilmektedir. Bunun dışında özelliğe sahip olan bu cihazları detaylı ve kapsamlı bir şekilde incelemeniz gerekmektedir. Sizler için oldukça önemli olan bu cihazları birçok alanda oldukça verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Dilerseniz bu konuda temel ve kapsamlı bilgileri alabildiyseniz eğer bu tip bir ürün satın almadan önce bilinmesi gereken fiyat konusunda ki bilgilere yazımın devamındaki başlık altında görebilirsiniz.

 

Power anfi fiyatları

Power anfi fiyatları öncelikle güç kapasiteleri ve çeşitli özellikleri ile birbirinden ayrılmaktadır. Oldukça geniş bir şekilde değerlendirilmesi gereken bu ürünler hakkında net tutarlar söylemek çok yanlış olacaktır. Bu yüzden ihtiyacınız olan power anfi türünü satın alırken nelere dikkat etmeniz gerekir, bu ve benzeri konularda sizleri aydınlatmaya çalışacağım. Power anfi fiyatlarını benim tavsiyem kullanım yeri, amacı ve elbette bütçenize göre özenle değerlendirmeniz gerekmektedir. Öncelikle kullanım yeri ve ses sistemi genişliğini göz önüne alarak ne kapasitede ki power anfi modelini satın alacağınızı belirleyiniz. Sonrasında ise bütçenize ve beklentiniz oran kalite oranınca marka ve özellik seçimini kapsamlı bir şekilde belirleyiniz. Sonrasında ise kesinlikle bu alanda profesyonel bir firmadan ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun power anfi modelini gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Sıralama:

TÜKENDİ
West Sound Tks 102P - 2x100 Watt Power Anfi
%23İndirim
1,617.00TL
2,100.00TL
TÜKENDİ
West Sound Tks 104P - 4x100 Watt Power Anfi
%23İndirim
2,425.50TL
3,150.00TL
Mcs 4K2200 Power Anfi 4x2200 Watt
%20İndirim
17,700.00TL
22,125.00TL
Mcs 8K380 Power Anfi 8x380 Watt
%20İndirim
8,988.00TL
11,235.00TL
TÜKENDİ
Decon Dp-201S Mikser 4 Aux 2 Giriş
%30İndirim
2,887.50TL
4,125.00TL
TÜKENDİ
Decon Dp-100 Power Anfi 100W 70/100 Volt 4-16 Ohm
%30İndirim
1,968.75TL
2,812.50TL

Power Anfi

Power Anfi, Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Power Anfi tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Power Anfi

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0342 606 03 03 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Yonka Plaza - Mücahitler Mah. Sezen Aksu Sok. No:13/F Şehitkamil / Gaziantep

0342 606 03 03
info@yonkamuzikmarket.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.