İlgili Alt Kategoriler

Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Yamaha Akustik Gitar

Yamaha akustik gitar

Yamaha akustik gitar, model, tasarım ve performans açısından kesinlikle dünya çapında kabul görmüş bir markadır. Akustik gitar denilince yamaha markasının akla gelmesinin en önemli sebeplerinden biri de kendine özgü yapı ve hatlarının olmasıdır. Ayrıca bu alanda üst düzey bir çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmekte ve genel akustik gitar kullanıcılarının da hayallerini süslemektedir. Yamaha akustik gitar ürünlerini detaylı ve kapsamlı bir şekilde ele almadan önce akustik gitar ile ilgili genel bilinmesi gereken unsurlardan bahsetmek istiyorum. Bu gitar türü klasik gitarın devamı niteliğinde olmakla beraber klasik gitardan en büyük farkları ise telleri ve gitarın baş kısmında olan burgu tipleridir. Elbette bunlar dışında birçok farkı var ama ben bu yazımda akustik gitarı klasikten farklarını ele alarak anlatmayı uygun görüyorum. Yanı sıra en belirgin olan farklardan başlamak istedim. Ayrıca sap genişliği gövde tasarımı bakımından da oldukça farklı yapıda olan ürünlerdir. Fakat burada olan farklar bu alanda tecrübe sahibi olmayan kişiler tarafından zor anlaşılmaktadır. En önemli unsurların başında gelen ses olarak ise akustik modeller metal tellere sahip olduğu için üretilen ses daha parlak, metalik ve derindir. Bu sayede solo atılmaya daha müsait bir gitar türüdür. Ayrıca akustik gitar modellerinin genel olarak sap uzunluğu daha fazla, genişliği ise daha azdır. Buradan da anlaşıldığı üzere dar bir sapa sahip olduğu için temel seviyelerdeki kullanıcılar için klasik modellere göre öğrenilmesi ve kullanılması daha güçtür. Çünkü gitarı kullanırken saplardan uzanan tellere basılarak istenilen notalar seslendirilmekte ve sap ne kadar dar ise teller arasındaki mesafe daha az olacağı için doğru bir şekilde basmak daha çok tecrübe ve pratik gerektirmektedir. Sizlere anlatmış olduğum özellik ve farkları en kaliteli ve uzun vadede yaşamak istiyorsanız mutlaka çalgı aletleriniz arasında yamaha akustik gitar bulundurmanız gerekmektedir. Bu gitar türünü kapsamlı ve detaylı bir şekilde ele aldım umarım açıklayıcı yapıda yazmış olduğum bu yazı sizin bu konuda ihtiyacınız olan bilgileri size sunmuştur.

Sıralama:

Yamaha Akustik Gitar

Yamaha Akustik Gitar, Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Yamaha Akustik Gitar tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Yamaha Akustik Gitar

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0342 606 03 03 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Yonka Plaza - Mücahitler Mah. Sezen Aksu Sok. No:13/F Şehitkamil / Gaziantep

0342 606 03 03
info@yonkamuzikmarket.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.