Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Tenör Ukulele

Tenor Ukulele

Tenor ukulele, telli çalgılar sınıfına dahil olarak yaklaşık perde aralığı ortalama olarak 15 ve üzerinde olan 66 cm boy özelliğine sahip bir ukulele çeşidi olup geniş bir hacime ve geniş yelpazede ses aralıklarına sahip bir çalgı türüdür. Bu ukulele türü concert ukulele türünden yapı olatrak biraz daha büyük yapıdadır. Tenor ukule türü soprano ukulele ve concert ukulele gibi ince bir ses tını özelliğinde olmamakla beraber bariton ukulele gibi de kalın ses özelliğinde değildir. Yani orta ses düzeyinde olup makul düzeyde olan bir ukulele olarak kullanım ihtiyaçlarına çözümler üretmektedirler. Tenor özelliğindeki bu ukulele çalgı aleti profesyonel kullanımlarda sahnelerde tercih edilirken sahnedeki performansları ile insanları kendisine hayran bırakmaktadır. Zengin ses aralığı özelliği sunan bu çalgı aleti akort düzeninde ( G, C, E, A ) dizilim biçiminde akort edilmekte iken ( D, G, B, E ) dizilim biçiminde de tercih edilebilmektedir. Yaygın olan akort ve dizilim ise ( G, C, E, A ) şeklinde olarak, ( Sol –  Do – Mi – La ) notaları düzeninde akort edilmektedirler. Yapı ve teknik özellikleri yönünden ahşap donanımları maun ve koa ağacından, tel donanımları kiriş ve naylondan imal edilmektedir. Bu müzik aletinin icra edilmesi noktasında James Hill, Herb Ohta Jr. ve Jake Shimabukuro gibi isimler performansları ile ön plana çıkmaktadırlar. 

 

Tenor Ukulele Fiyatı

Tenor ukulele fiyatı, üretildikleri ham madde özellikleri ile el işçilikleri ve üretim standartlarına göre değişmekte olup, marka ve model seçenekleri de fiyat aralıklarında doğrudan etkili olmaktadır. Sahne kullanımlarınızda tenor ukulele türünü rahatlıkla tercih ederek icraları gerçekleştirebilirsiniz. Kullanım alanınıza beğeni ve isteklerinize uygun olan tenor ukulele modellerini uygun fiyat ve performans seçeneklerinin yanında garanti olanakları ile de güvenilir olan yerlerden temin edebilirsiniz. Bu aletlerin yapı özellikleri bizleri yanıltmamalı, kullanımlarında yetişkin veya çocuk farketmeksizin güzel icralar ve müzik dinletileri yapılabilmektedir. Makul fiyat aralıkları ile temin edilecek ulaşılabilir müzik aletleri arasında yer almaktadır.

Sıralama:

Tenör Ukulele

Tenör Ukulele, Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Tenör Ukulele tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Tenör Ukulele

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0342 606 03 03 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Yonka Plaza - Mücahitler Mah. Sezen Aksu Sok. No:13/F Şehitkamil / Gaziantep

0342 606 03 03
info@yonkamuzikmarket.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.