Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Concert Ukulele

Concert Ukulele

Concert ukulele, telli müzik aletleri sınıfında yer alan ukulelerin bir türü olmakla birlikte 58 cm boy özelliğinde ve yaklaşık olarak ortalamalarda 20 perde özelliğine sahip bir çalgı aletidir. Bu ukulele modeli sopranoya oranla daha büyük olmakta olup ses özellikleri bakımından ne soprano ukulele kadar ince bir sese ne de bariton ve tenor ukulele kadar kalın bir özelliktedir. Yani orta ses olarak adlandırabileceğimiz bir ses düzeyine sahip olan bir ukulele türüdür. Başlangıç seviyeleri için tercih edilecek ukuleleler arasında ön plana çıkan bir ukulule türüdür. Soprano ukulele kadar yaygın kullanım alanına sahip olan concert (konser) ukulele ses uyumu konusunda oldukça başarılı bir müzik aletidir. Ukulele türleri arasında perde ve boy donanımları ile farklılıklar olmakta tüm bunlar ton ve tını konusunda farklılıkları da beraberinde getirmektedir. Perde aralıkları artan bu ukulele türünde boy oranında da bir büyüme sağlanmakta böylelikle icrası da kolaylaşmaktadır. Concert ukulele müzik aletinin akort düzenini incelediğimizde; ( G, C, E, A ) biçiminde olarak, ( Sol –  Do – Mi – La ) nota düzeni şeklinde olmaktadır. Bu müzik aletinde kiriş ve naylon tel donanımları kullanılmakta olup bu aletlerin ahşap donanımları koa ve maun ağacından üretilerek yüksek ses aralıkları ve dolgu ton özelliklerine sahip olmaktadırlar.

 

Concert Ukulele Fiyatı

Concert ukulele fiyatı, farklı markaların sunmuş oldukları model seçeneklerine değişmekte iken aynı zaman da bu müzik aletinin ham madde özellikleri, el işçilikleri ve üretim standartları fiyat aralıklarını da doğrudan etkilemektedir. Ukulele türünün seçiminde kullanım alanının belirlenmesi sonraki aşamalar için bizlere oldukça fayda sağlayacaktır. Kullanım alanınıza uygun olan bu şirin müzik aleti olan concert ukulele modelini uygun fiyat ve performans aralıkları ile garanti olanakları sağlayan güvenilir yerlerden sağlıklı bir şekilde temin ederek güzel icralar gerçekleştirebilirsiniz.

Sıralama:

Concert Ukulele

Concert Ukulele, Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Concert Ukulele tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Concert Ukulele

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0342 606 03 03 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Yonka Plaza - Mücahitler Mah. Sezen Aksu Sok. No:13/F Şehitkamil / Gaziantep

0342 606 03 03
info@yonkamuzikmarket.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.