Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Soprano Ukulele

Soprano Ukulele    

Soprano ukulele, geleneksel bir ukulele türü olarak nitelenen küçük yapı formunda olmak üzere 53 cm boy özelliği ile 15 perde özelliğine sahip olan şirin bir çalgı aletidir. Ukulele çalgı aletinin standart boyunun bu yapıda olduğu bilinmekle beraber zaten geleneksel Hawaii ukulelesi olarak nitelendirilmişlerdir. Boy özelliği ile diğer türler arasındaki en küçük boy özelliğinde olan bir uke türüdür. Geleneksel yapısı ve teknik özellikleri itibariyle kullanıcılarına sıcak tonlar sunmakta ve bu hissi hoş bir şekilde yaşatmaktadırlar. Zıplayan pire anlamına gelen ukulele çalgı aletinin aslında bu formdaki olan bir türüdür. Soprano türü ukulelelerin klavye donanımları dar bir yapıda olduğu için kullanıcısının fiziksel özellikleri önemli olmakla birlikte el özellikleri büyük yapıda olan kullanıcıların notalar arasında hızlı bir geçiş yapabilmeleri diğer türlere göre oldukça zor olmaktadır. Zaman zaman nota çıkarımları yapıp ses oluşumları sağlarken bir altta bulunan tellerin susturulabilme olasılığı yüksek olduğu için, nota sesi alınıma engel olabilmektedir. Yapı ve teknik özellikleri bakımından inceleyecek olursak; ahşap donanımları yönünden koa ve maun ağacı kullanılmakta iken tel donanımları ise kiriş ve naylon formundaki malzemelerden üretilmekte metal donanımlarda mevcut olmaktadır. Hızlı icra özellikleri ve küçük yapısı ile başlangıç seviyesi kullanımlar için ön plana çıkarken çocuklar için ideal bir müzik aleti olmaktadır. Bu yönde yoğun bir ilgi gören bu müzik aleti yetişkinler tarafından da kullanılmaktadırlar.

 

Soprano Ukulele Fiyatı

Soprano ukulele fiyatı, farklı markalar bazında sunulan modeller ile bağlantılı olarak değişmekte olup ham madde özellikleri, el işçiliği ve üretim standartları kıstaslarına göre de doğrudan etkilenmektedir. Soprano ukulele modelini uygun fiyat ve performans seçenekleriyle garanti olanakları doğrultusunda güvenilir olan yerlerden temin ederek bu alandaki kullanımlarınızı üst seviye performans düzeylerinde gerçekleştirebilirsiniz.

Sıralama:

Soprano Ukulele

Soprano Ukulele, Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Soprano Ukulele tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Soprano Ukulele

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0342 606 03 03 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Yonka Plaza - Mücahitler Mah. Sezen Aksu Sok. No:13/F Şehitkamil / Gaziantep

0342 606 03 03
info@yonkamuzikmarket.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.