İlgili Alt Kategoriler

Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Stant

Müzik Aleti Standı

Müzik aleti standı, farklı yapı ve teknik özelliklerde olan müzik aletlerinin yer teminlerine ve korunmalarına imkan sağlayarak çalgı aletlerinin dayanıklı ve uzun ömürlü olmalarının yanı sıra rahat ve kolay bir biçimde icralarına olanak tanımaktadır. Fonksiyonel olarak ayarlanabilir düzeydeki sabitleme ve portatif seçenekleri ile de ön plana çıkarak oldukça faydalı olmaktadırlar. Stand türlerini inceleyecek olursak bunlar; taşınabilir ve sabit duvar standları formlarında olarak tekli, çiftli ve çoklu yapıdaki yapı ve teknik özellikleri ile kullanım ihtiyaçlarına karşılıklar vermekte ve yine bu modellerin yanı sıra akrobat şekilde farklı fonksiyonel özelliklerde olan mekanizmalar üzerine demonteli bir yapıda olan portatif şekillerde olan metal, ahşap ve sert plastik malzemelerden üretimleri yapılan stand modelleri de bulunmaktadır. Müzik aleti standları, çalgı aletlerinin fonksiyonel bir şekilde kullanılmalarını sağlarken aynı zamanda çalınımlar noktasında rahat bir şekilde icra edilmelerine olanak tanımaktadır. 

 

Müzik aleti sehpası, türleri ile ihtiyaçlara çözümler üretmektedir. Farklı yapıdaki özelliklere sahip stand modelleri; telli çalgılar grubunda yer alan taşınabilir ve sabit duvar yapısında tekli, çiftli ve çoklu özellikteki yön ayar özelliğindeki portatif bağlama ve gitar standları, elektronik donanıma sahip klavyeli olan çalgı aletlerinin yer temini ve icrasını sağlayan akrobat şeklinde demonteli olan notalıklı ve mikrofonluklu seçeneklere sahip org standları, tekli ve çoklu yapılarda olan kilitli boyun şeklinde olarak sap sistem bölümüne sahip aynı zamanda yay aparatı için demonte bir yapıda olan askı tarzında duvar ve taşınabilir tarzında keman standları, ayaklı ve sabitleyici özellikleri bulunan saksafon standı, koruma ve yer teminin yanı sıra yükseklik ayarı gibi özellikler ile icra noktasında rahat bir kullanım imkanı tanıyan darbuka standı, gitar çalgı aletini andıran yapısı ile kullanım alanı bulan korunması ve yer temini noktasında fayda sağlayan ukulele standı, yükseklik ayarı özellikleri ile farklı açılarda okuma pozisyonları sunan bestelerin ve notaların icraya yansıtılması noktasında portatif özellikleri ayak sistemli nota sehpası veya nota standı olarak adlandırılan modeller ile ihtiyaçlara çözümler üretilmektedir.

 

Müzik Aleti Standı Fiyatı

Müzik aleti standı fiyatı, farklı yapı ve teknik özelliklerinden olan yani tekli, çiftli ve çoklu teknik özellikler ile taşınabilir ve sabit yapı özellikleri aynı zamanda türlerine göre de değişmekte olup ham madde özellikleri olan ahşap, metal ve plastik malzemeler ile el işçiliği ölçütleriyle de doğrudan etkilenmektedir. Güvenilir olarak garanti seçenekleri sağlayan bunların yanı sıra uygun fiyat ve performans olanakları da sunan yerlerden kullanım alan, amaç ve çalgı müzik aletlerinin türlerine göre olan stand modelleri farklı ve modellerde temin edilebilir.

Sıralama:

TÜKENDİ
Lastvoice KL-01 Ukulele Standı Sehpası
%11İndirim
60.00TL
67.50TL

Stant

Stant, Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Stant tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Stant

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0342 606 03 03 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Yonka Plaza - Mücahitler Mah. Sezen Aksu Sok. No:13/F Şehitkamil / Gaziantep

0342 606 03 03
info@yonkamuzikmarket.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.