İlgili Alt Kategoriler

Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Gitar Capo

Gitar Capo

Gitar capo, telli müzik aletleri içerisinde yer alan gitarların sap kısımlarına portatif bir şekilde monte edilerek perde donanımlarının öne çekilmelerini sağlayarak böylelikle müzik aletinin kısaltılmasını sağlamaya yarayan müzik aleti ekipman aksesuarıdır. Bu özellikler doğrultusunda melodi ve akorları farklı ton aralığı düzeyleri ile yapılarında söyleme ve çalma olarak adlandırılmış olan transpozeye olanak sağlamaktadır. Gitarların türlerine göre temin edilecek olan capo modelleri icra noktasında kolaylık ve kullanışlılık kabul etmektedir. Kelepçeye benzeyen klipsli yapıdaki olan aparat farklı türlerde olarak bağlama, mandolin ve banjo gibi vb. müzik aletlerinde yaygın bir şekilde kullanılmaktadırlar. Capo müzik aleti aparatının Giovanni Battista Doni tarafından 1640 yılında kullanıldığı bilinmekte olup capo kelimesinin İtalyanca’da capo d'astro ve capodastro şeklinde kullanım ve söylemleri mevcut bulunmaktadır. Kapolar klavye donanımlarına monte edilerek kauçuk iç mekanizma yapısı ile tellerin sabit bir şekilde tutulmasını sağlayarak yine arka desteği sağlayan elastik yapı formunda önlü ve arkalı bir şekilde birleşmesini sağlayan metal, ahşap ve plastik gibi vb. bir kelepçe yapısında üretimi sağlanmaktadır. Capolar tür seçeneği olarak ip ve mandal yapı türünde üretilmekte olup bu seçeneklerden mandal yapı türünde olanlar daha yaygın bir şekilde kullanılmaktadırlar. Gitar capo, çalgı aletleri aparatlarının öncelikle hangi gitar türlerinde yani klasik veya akustik gibi vb. olarak kullanılacakları belirlenmeli ve ihtiyaçlar doğrultusunda ona göre teminleri gerçekleştirilmelidir.

 

Gitar Capo Fiyatı

Gitar capo fiyatı, ham madde özellikleri doğrultusunda ahşap, metal, kauçuk ve plastik yapılarda olmak üzere ve el işçiliği seçenekleri bazında değişmekte olup markaların model bazında olan seçenekleri de doğrudan etkilemektedir. Gitar capoların temininde klavyelerin yapı genişlikleri önemli olmaktadır. Bu müzik aleti aksesuarlarının kullanım alanları doğrultusunda hangi gitar türüne göre kullanılacağı tespit edilerek o doğrultuda temin edilmelidirler. Markaların yenilikçi tasarımları doğrultusunda birçok model yapısında üretilen capolar farklı mekanizma ve şekillerde olarak beğeni ve isteklere karşılık vermektedir. Uygun fiyat ve performans seçenekleri ile garanti seçenekleri ölçütünde gitar capo ürünlerini güvenilir olan yerlerden temin edebilir ve kullanımlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Sıralama:

Gitar Capo

Gitar Capo, Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Gitar Capo tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Gitar Capo

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0342 606 03 03 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Yonka Plaza - Mücahitler Mah. Sezen Aksu Sok. No:13/F Şehitkamil / Gaziantep

0342 606 03 03
info@yonkamuzikmarket.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.