İlgili Alt Kategoriler

Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Kılıf

Müzik Aleti Kılıfı

Müzik aleti kılıfı, müzik aletlerinin muhafaza edilmelerini ve taşınmalarını sağlayarak çalgı aletlerinin yapı özelliklerine şekillerine göre genellikle yumuşak yapı özelliklerinde olan keçe, bez veya naylon formundaki malzemelerden yapılan özel bir kap şeklindeki çalgı aleti aksesuardır. Müzik aletlerinin korunmasını sağlayan farklı yapı ve teknik özelliklerinde olan kılıf türleri; bağlamaların muhafazasını ve taşınmasını sağlayan bağlama kılıfları, gitarların taşınmasını ve korunmasını sağlayan gitar kılıfları ile bunların yanı sıra yine farklı çalgı sınıflarının enstrümanları için korunma ve taşınma görevi görecek olan kılıflar; mey kılıfı, klarnet kılıfı, ney kılıfı, saz kılıfı, bendir kılıfı, ukulele kılıfı, erbane kılıfı, keman kılıfı, çocuk gitarı kılıfları, davul kılıfı, darbuka kılıfı, kemençe kılıfı ve org kılıfı gibi vb. müzik aletleri için olan müzik aleti kılıf türleri enstrümanların şekillerine uygun olarak tasarlanarak üretimleri yapılmaktadır. 

 

Bunların yanı sıra iç yapısı yumuşak bez, keçe ve dış yapısı sert plastik yapısındaki malzemelerden kalıp şeklinde olarak müzik aletlerinin şekillerine göre üretilen üst düzey profesyonel korunma sağlayarak aynı zamanda taşınmalarına da yardımcı olan kılıf türleri arasında yer alan soft case denilen modellerde bulunmaktadır. Müzik aletleri temin edildikten sonra kullanım ömürleri için fayda sağlayan kılıflar oldukça önemli olup aynı zamanda kullanışlı yapıları ile de çalgıların zarar görmelerine engel olarak kullanım yıllarının uzamasını sağlayarak taşınmalarını da kolaylaştırmaktadırlar. Kılıflar temin edilirken uygun olan müzik aletinin türüne ve modeline göre dikkatli bir şekilde tercih ve temin edilmelidir.

 

Müzik Aleti Kılıf Fiyatı

Müzik aleti kılıf fiyatı, ham madde özellikleri olarak keçe, naylon, bez kumaş veya sert plastik gibi malzemelerle üretimlerine, el işçiliği ile müzik aletlerinin tür seçeneklerine göre değişmekte olup bu alandaki markaların model seçeneklerine göre doğrudan etkilenerek her bütçeye uygun olabilecek tarzda olarak fiyatlandırılmaktadır. Kılıf türleri zarar görme ve çizilme gibi deforme olaylarına engel olmada oldukça faydalı oldukları için oluşan çeşitlilikler ile uygun fiyat ve performans seçenekleri de ortaya çıkmıştır. Güvenilir olan yerlerden garanti avantajları ile bu kılıf türleri rahatlıkla kullanım alanlarına göre temin edilebilirler.

Sıralama:

Kılıf

Kılıf, Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Kılıf tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Kılıf

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0342 606 03 03 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Yonka Plaza - Mücahitler Mah. Sezen Aksu Sok. No:13/F Şehitkamil / Gaziantep

0342 606 03 03
info@yonkamuzikmarket.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.