İlgili Alt Kategoriler

Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Midi Klavye

Midi Klavye | Midi Keyboard

Midi klavye, dijital alt yapı donanımları ile fonksiyonel çözümler üreterek bilgisayar ile bağlantısı halinde başlangıç ve profesyonel kullanımlarda üst seviye performanslar sağlayan mini piyano bağlamında ses stüdyolarında da oldukça tercih edilen klavye modeli olmaktadır. Bu müzik aleti kullanıcısına sunduğu hissiyatlar ile enstrümanın icrası sırasında farklı bir şekilde anı yaşama olanağı sunar ve hissettirir. Midi klavyeler farklı ses çalışmaları olarak mixing ile mastering aşamalarında verimli kullanımlar sağlayarak yaratıcılık konusunda yüksek performanslar sunarak 25 – 32 – 49 – 61 – 88 sayı aralıklarında gibi vb. tuş sayısı özellikleri ile seçenekler sunmaktadırlar. Midi klavyelerin kontrol edilme kolaylıkları, sistemsel düzeydeki yazılımları, uyumluluk özellikleri, sorun çıkarmayan düzeyde uyumlu driver seçenekleri ve dayanıklılık gibi özellikleri bu klavye türlerinde doğrudan olarak önemli olmaktadır. Midi klavye donanımları amatör ve profesyonel seviyedeki olan kullanımlarda ev stüdyoları ve normal stüdyolarda kullanım ihtiyaçlarına çözümler üretmektedirler. 

 

Midi keyboard, elektronik yapıdaki bu enstrümanlar kaldıraç denilen mekanizmaya sahip olarak tuş sistemlerinden meydana gelen bir klavye türü olmaktadır. Aslında klavye sözcüğü yapısında klavye donanımlarını bulundurmuş olan tüm elektronik yapıda müzik enstrümanları için kullanılmaktadır. Midi keyboardlar yani midi klavyelerde yaygın olarak midi cc ve midi notları olan iki midi iletisi bulunmaktadır. Ritim tutma ve akort çalışmalarında kolaylıklar sağlayarak eğlenceli ve keyifli anlar yaşamanızı sağlar. Midi klavyeler ile sanal olan cihazların değer ve kontrol özelliklerini sağlayan düğme donanımları ile donatılmış olmakla birlikte belirli özelliklerdeki parametre modlarını klavye tuşuna aktararak gerçek düzeyde efektler oluşturma imkanı sağlamaktadırlar. Midi keyboardlarda beat kullanımları için 25 veya 49 tuşlu midi klavye olarak kullanımlara çözümler üretebilirken melodi ağırlıklı olan müzik üretimleri için ise 61 veya 88 tuşlu olan midi klavyeler tercih edilebilmektedir. Yine midi keyboardların farklı olan midi keyboardlar ile entegrasyonu sağlanarak klavyeler ile zincir oluşturulabilmektedir. Oluşturulan midi mesajlar usb port gibi bağlantılar aracılığı ile bilgisayara gönderilebilmektedirler.

 

Midi Klavye Fiyatı

Midi klavye fiyatı, yapı ve teknik özellikleri yönünden sağlamış oldukları yazılım donanımları ile tuş sayıları, dayanıklılıkları ve kod özellikleri kıstaslarına göre değişmekte olup markaların model bazındaki üretimleri de bu alandaki çeşitliliği arttırarak makul fiyat seçeneklerini de beraberinde getirmektedir. Başlangıç seviyesi ve profesyonel kullanımlar odaklı olarak kullanım alanına uygun olan midi klavye modellerinin uygun fiyat ve performans seçeneklerinin yanı sıra garanti olanakları doğrultusunda güvenilir yerlerden temin edilmesi kullanıcılarının yararına olacaktır.

Sıralama:

TÜKENDİ
Nektar Impact LX25+ USB Midi Klavye
%9İndirim
864.00TL
952.00TL
TÜKENDİ
Novation Launchkey 25 MK2 25 Tuş Midi Klavye
%9İndirim
1,410.00TL
1,550.00TL
TÜKENDİ
Novation Launchkey 61 Mk2 61 Tuşlu Midi Klavye
%9İndirim
2,370.00TL
2,600.00TL

Midi Klavye

Midi Klavye, Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Midi Klavye tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Midi Klavye

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0342 606 03 03 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Yonka Plaza - Mücahitler Mah. Sezen Aksu Sok. No:13/F Şehitkamil / Gaziantep

0342 606 03 03
info@yonkamuzikmarket.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.