İlgili Alt Kategoriler

Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Dijital Piyano

Dijital Piyano

Dijital piyano, elektronik alt yapı donanımları ile tasarlanmış olarak fonksiyonel özelliklerin yanı sıra üst seviye ses performansları sunan akustik piyano çalgı aletine alternatif düzeyde olarak üretimi gerçekleştirilen icra ve ses özellikleri ile elektronik klavye olarak adlandırılabilmektedir. Dijital donanımlı piyanoların yapı özellikleri bakımından kuyruklu ve duvar dijital piyano seçenekleri bulunmaktadır. Dijital donanımlı olan bu piyanolar ile akustik piyano hissini yaşatırken elbette tam anlamıyla bunu sağlayamamaktadır. Bu piyanolar iki farklı enstrümanın aynı anda duyulmasını sağlayan dual voice özelliği ile kullanımları çeşitlendirirken yine awm stereo sampling donanımlar ile farklı özellikte olan tonlarla gerçekçi bir yapıda ses özellikleri sunmaktadır. Kayıt etme özellikleri ile gerçekleştirmiş olduğunuz piyano icralarınızı müzik faaliyetlerini kayıt alma olanağı sunmaktadır. Elektronik piyanolar aynı zamanda gerçeğe yakın oranda sundukları kullanım hisleri ile kullanım ihtiyaçlarına fonksiyonel anlamda çözümler üretmektedirler.

 

Dijital piyanolar farklı donanım özelliklerinin yanı sıra akort etme sorununu da donanımları aracılığı ile çözmektedir. Kullanışlılık bakımından stil tavsiyecisi özellikleri ile istenilen stil seçeneğini menü üzerinden aramadan kullanıcısının bulmasını sağlarken söz ve nota ekranı ile de hem nota sehpasına bir çözüm üretir hem de rahat bir kullanım kolaylığı sağlar. Yapı donanımlarında bulunan tweeter ve woofer özelliklerinde olan tiz ve bas ses sağlayan stereo hoparlörler ile de ses bakımından üst düzey performanslar sağlamaktadırlar. Usb girişleri sayesinde veri transferi noktasında dijital düzeydeki verilerinizi piyanonuza yükleme ve sonrasında alma imkanı sunmaktadır. Tuş hassasiyetleri, üç adımda faaliyete geçirilen üçlü tuş sensör sistemleri, ses seviyelerinin belirlenmesi, pedal sistemleri ve bluetooth bağlantısı gibi vb. özellikler ile ihtiyaçlara çözümler üretirken yine Aux-in donanımları ile kulaklık aracılığı ile dinleme olanağı sunarak aynı zamanda bireysel çalışmalarda gürültü yapma olanağını ortadan kaldırarak çevrenin rahatsız edilmesini engellemektedir. Fonksiyonel özellikleri ve çözüm odaklı olan yapıları ile üst seviye performans sağlamaktadırlar.

 

 

Dijital Piyano Fiyatı

Dijital piyano fiyatı, bu alanda üretilen cihazların ham madde özellikleri, el işçiliği faaliyetleri doğrudan etki ederken yapı bakımından kuyruklu ve duvar  piyano ile teknik özelliklerine göre de farklılıklar göstermektedir. Bu alanda üretim yapan markaların çokluğu ile rağbete orantılı olarak farklı özelliklere sahip modeller üretilmiş ve çeşitlilikler ile birlikte fiyat konusunda da makul fiyat aralıkları yakalanmıştır. Kullanım alanına uygun olan dijital piyanolar başlangıç seviyesi ve profesyonel kullanımlar bazında tercih edilerek uygun fiyat ve performans seçenekleri ile garanti avantajları ile temin edilebilir.

Sıralama:

TÜKENDİ
Yamaha P115 Taşınabilir Dijital Piyano
%26İndirim
5,257.38TL
7,136.38TL
TÜKENDİ
Yamaha P45 Taşınabilir Dijital Piyano
%45İndirim
3,098.00TL
5,599.32TL
TÜKENDİ
Yamaha NP12 Piaggero Taşınabilir Dijital Piyano
%30İndirim
1,860.00TL
2,650.00TL
TÜKENDİ
Yamaha DGX-660 Dijital Piyano
%26İndirim
6,156.48TL
8,371.53TL

Dijital Piyano

Dijital Piyano, Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Dijital Piyano tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Dijital Piyano

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0342 606 03 03 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Yonka Plaza - Mücahitler Mah. Sezen Aksu Sok. No:13/F Şehitkamil / Gaziantep

0342 606 03 03
info@yonkamuzikmarket.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.