Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Sıva Üstü Hoparlör

Sıva Üstü Hoparlör

Sıva üstü hoparlör oldukça kullanışlı olan pratik ve kullanışlı ürünlerdir. Okul, cami, mağaza, salon ve benzeri birçok alanda genellikle tavanlarda kullanılan hoparlör türüdür. By muhteşem ürün ile ilgili olarak detaylı incelemeler yaptım ve sizler ile paylaşmadan önce genel hoparlör mantığı ile ilgili bilgiler vermek istiyorum. Hoparlörler elektrik sinyallerini ses dalgalarına çevirip yayınlamak için kullanılan ses sistemlerinin vazgeçilmez üyesidir. Ayrıca bu ürünler ses sistemleri içerisinde son notada yer almaktadır. Mikrofon ve benzeri aygıt eşliğinde dijital ses verilerine dönüştürülen ses dalgaları anfi ve benzeri aygıt ile gücünün arttırılmasından sonra hoparlörlere aktarılır bu ürünler ise mevcut kapasitesine göre istenilen güçte tekrardan ses dalgasına çevirerek sinyalleri daha geniş alanlara yayabilir.  Ayrıca bu ürünlerin kullanım alanı ve yerine göre çeşitleri de oluşmuş ve üretilmektir. Tamamıyla kullanıldığı yere göre isimlendirilmiş sıva üstü hoparlör ile ilgili detaylı bilgiler vermek istiyorum. Bu konudaki incelemelerimi aşağıdaki paragrafta görebilirsiniz.

 

Sıva üstü hoparlör farklı çaplara yani ölçülere sahip ürünlerdir. Asıl kullanım yeri tavanlarda özel olarak hazırlanan alçıpan, sıva ve benzeri yerlerdir. Mevcut uyumlu deliklere konumlandırılarak kullanılan bu ses cihazları oldukça basit yapıda çalışmaktadır. Ayrıca bu ürünler oldukça göze az görünen ve dikkat dağıtmayan ürünlerdir. Tercih edildiği alana göre çeşitli ebat ve sayıda tercih edilebilir. Genellikle çapı büyüdükçe yaydıkları sesin aralığı ve kapasitesi de artmaktadır. Elbette birçok marka tarafından sürekli olarak geliştirilen bu ürünler oldukça küçük yapıda ve yükske kapasitelerde de bulunabilir. Ayrıca bu ürünler genellikle mağaza, iş yerleri ve benzeri yerlerde olmazsa olmaz bir biçimde sürekli olarak verimli bir şekilde kullanılıp tercih edilmektedir. Dar alanlarda da sıkça talep edilen bu ürünler yer tasarrufu yapmanıza ve kişilerin dikkatini dağıtmadan anons yapmak veya ses yaymak için sürekli olarak kullanılır. Yalnız bu tip ürünleri satın alırken mutlaka bu alanda profesyonel bir ekipten yardım alınız. Çünkü hem tercih edeceğiniz yerin kapasitesi veya tercih edilmesi gereken ürün açısından mutlaka profesyonel bir yardım almalısınız. Bu yüzden bu alanda yüksek tecrübe sahibi bir tedarik firması tercih ediniz.

Sıralama:

Sıva Üstü Hoparlör

Sıva Üstü Hoparlör, Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Sıva Üstü Hoparlör tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Sıva Üstü Hoparlör

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0342 606 03 03 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Yonka Plaza - Mücahitler Mah. Sezen Aksu Sok. No:13/F Şehitkamil / Gaziantep

0342 606 03 03
info@yonkamuzikmarket.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.