Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Mikrofon Mikseri

Mikrofon mikseri

Mikrofon mikseri adında da geçtiği gibi sadece mikrofonlar için kullanılan mikser türüdür. Bu oldukça verimli bir şekilde kullanılan elektronik cihazı oldukça kapsamlı ve detaylı bir şekilde ele alacağım. Tabi öncelikle genel mikser kavramı hakkında detaylı bilgiler vermek istiyorum. Mikser Türkçe adıyla karıştırıcılar sahne, stüdyo ve benzeri alanlarda birden fazla elektronik ses aygıtından gelen ve üretilen ses sinyallerini tek bir parça haline dönüştürerek bir bütün halinde yayınlamak ve duyurulmak üzere hoparlör ve benzeri aygıtlara gönderen elektronik birimdir. Olmazsa olmaz bu aygıtlar oldukça yaygın bir şekilde birçok alanda kullanılmaktadır. Ayrıca bu muhteşem aygıtların çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitlilik genelde kullanım amacına ve yerine göre şekillenmiştir. Bu aygıtlar hakkında genel bilgilerden bahsettiğimize göre yaygın bir şekilde kullanılan mikser türü olan mikrofon mikseri modeline daha yakından bakalım…

 

Mikrofon mikseri öncelikle kanal sayılarına göre ayrışmaktadır. Kullanım amaçlarını açıklamak gerekirse, örneğin birden fazla mikrofon bulunan sahne ve benzeri alanlarda kapsamlı ürünleriniz de bulunsa giriş kapasiteleri yetmediği durumlarda bu ürünlere ihtiyaç duyulur. Bu ürünler ise istenilen mikrofonlardan gelen sesleri hoparlöre taşırken veya benzeri bir aygıta bu mikrofon mikseri üzerinden taşınır ki sesler ayrı ayrı kablo kirliliği olmadan taşımak yerine tek bir parça ve hat üzerinden istenilen kaynağa iletilebilmektedir. Kanal sayısı ile ilgili değerlendirmeniz gereken bu cihazların aynı zamanda güç kaynağı olarak ta kullanılmaktadır.

Sıralama:

Mikrofon Mikseri

Mikrofon Mikseri, Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Mikrofon Mikseri tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Mikrofon Mikseri

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0342 606 03 03 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Yonka Plaza - Mücahitler Mah. Sezen Aksu Sok. No:13/F Şehitkamil / Gaziantep

0342 606 03 03
info@yonkamuzikmarket.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.