Hakkımızda

logo

Türkiye’nin En Büyük Profesyonel Ses Sistemleri Markasına Hoşgeldiniz!

Türkiye’de binlerce özel şirket ve yüzlerce resmi kurum tarafından tercih edilen ses ve ışık sistemleri markası Midex.com.tr’ye hoşgeldiniz. 30 yıllık sektör deneyimine sahip ekibimiz ile ihtiyaç duyduğunuz ses ve ışık sistemleri ile ilgili çözümler üretiyoruz.Ses ve ışık sistemleri alanında 10.000’lerce ürün ve 100.000’lerce stok ile sizlere hizmet vermekte olan Midex.com.tr aynı zamanda size özel paket çözümlerde üretiyor.

Türkiye genelinde yüzlerce büyük firma ile çalışan midex.com.tr , bayi ağını ve müşteri portföyünü her geçen gün genişletiyor. Profesyonel ses sistemlerinde en iyi hizmet ve en uygun fiyat politikası ile çalışan midex.com.tr, yüzlerce ses ve ışık sistemi markasının ana bayisi ve dağıtıcısıdır.

Misyonumuz :

Bütün bilgi birkimimizi, beceri ve yeteneklerimizi en iyi şekilde sunmaktır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak bizim için çok önemlidir.Yüksek hizmet kalitesini sürekli hale getirmek ve çizgimizde ilerleyip sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her gün daha çok çalışıyoruz.

Vizyonumuz :

Hizmet kalitemizi geliştirerek, bu gün olduğu gibi gelecekte de tercih edilen marka olmayı en önemli vizyonumuz saymaktayız. Verdiğimiz hizmette fark yaratarak Türkiye’de ses ve ışık sistemleri sektöründe tek adres olmayı zamanında hizmet, müşteri memnuniyeti ve kalıcı destek anlayışıyla süreklilik sağlamayı ilke edinmekteyiz.

Neden Biz?

Profesyonel ses ve ışık sistemleri markası Midex.com.tr olarak sizlere 100.000’lerce ürünü en iyi fiyat garantisi ile sun

uyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

30 yılı geçen deneyimimiz ile tüm alışverişlerinizde başarılı bir süreç ortamı yaratarak sizleri memnun ediyoruz.

7/24 Destek

Midex.com.tr olarak telefon, e-posta ve canlı destek sistemi üzerinden bilgi, istek, öneri ve şikayetleriniz için 7/24 yanınızdayız.