Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Boya Mikrofon

Boya Mikrofon

Boya mikrofon, mikrofon markaları arasında; ürün çeşitliliği, farklı fonksiyonel özellikleri ve donanımları, her alanda ihtiyaçların karşılanmasına yönelik sağladığı birçok model seçenekleri ile bu alanda insanlara kolaylıklar sağlamakta ve önemli firmalar arasında yer almaktadırlar. Şimdi genel mana da mikrofonun tanımına bir göz atacak olursak; elektriksel akımın sağladığı etkiyle, sesin uzak noktada bulunan, konumlanan alıcı aygıta ulaşmasını gerçekleştiren sağlayan araç olarak adlandırılmaktadır. İletişim dünyasında birçok noktada kullanım imkânı sağlayan ve kitlelere ulaşma noktasında sağlıklı, bir iletişim aracı görevi gören mikrofonlar donanımları bizlere bu alanda çok fayda sağlamakta ve yardımcı olmaktadırlar. Kaliteli ve şık ürün tasarımlarıyla da ön plana çıkan boya markası, mikrofon donanımları fiyat ve performansı konusunda oldukça başarılı bir tablo çizmekte. Çin’li bir üretici marka olan boya markası kalite bakımından standartların üstünde üst sıralarda yer alarak tercih edilebilirliğini her geçen gün daha da arttırıyor. Farklı modellerde kullanım ihtiyaçlarına göre üretim yapan boya kuruluşu, sunduğu yapı ve teknik özelliklerle; dslr, video kamera, akıllı telefon, ses kayıt cihazları, bilgisayarlar ve bazı kompakt fotoğraf makinalarına birçok cihaza uyumlu olarak fonksiyonel şekilde kullanım imkânı sunmaktadır. 

 

Standart 3.5 mm konnektör girişleri ile birlikte kullanılan mikrofonların yanı sıra cihaz uyumsuz durumlarda konnektör uyumlu dönüştürücüler ile de birlikte kullanım imkânı sunmaktadır. Ürün donanımlarında trs ve trrs konnektörler, portlu kızaklar, rüzgar kesici süngerler, mikrofon süngerleri gibi yardımcı donanım aparatları kullanan boya mikrofonu bunların yanı sıra; çok yönlü kullanıma sahip mikrofon tipleri, frekans aralıkları, sinyal/gürültü seviyeleri, empedans değerleri, güç sağlayıcıları, duyarlılık/hassasiyet değerleri, pil tipleri, farklı ağırlık ve boyut seçenekleri, kablo uzunlukları ve dönüştürücü aparat seçenekleri gibi vb. birçok özellikte metal ve plastik alaşımlarla ürün üretimi sağlamakta. Kablolu ve kablosuz mikrofon olarak, usb donanımlı, el mikrofonu, condenser mikrofon ve yaka mikrofonu özellikleriyle stereo mikrofon çeşitliliği sağlamaktadır. Boya mikrofon markası uzman personeli ve sağlam altyapısıyla arge çalışmalarına yatırım yaparak bu alanda mesafe katederek insanların her türlü mikrofon ihtiyaçlarına karşılık vermekte. Mikrofon alanında ürün çeşitliliği için bu alanda yoğunlaşarak tecrübesine tecrübe katarak yüksek orandaki taleplere karşılık vererek, verimli ürün ve ürün donanımları geliştirmiştir. Mikrofon modellerinin yanı sıra, mikrofon donanım aparatları da üreterek ürünlere destek noktasında kolaylıklar sağlamakta ve ek donanım parçaları konusunda kullanıcısına güven vermektedir. Röportajlarda, tiyatrolarda (oyuncu ve teknik ekip), sahnelerde, sosyal medya platformlarında (youtuberler ve vloggerler) ve sunumlar (haber ve spor spikeri, program sunucuları) gibi vb. birçok alanda hizmet vererek istenilen verimli üst donanım seviyelerine ulaşarak kullanıcılarını memnun etmektedir. 

 

Boya Yaka Mikrofonu

Boya yaka mikrofonu, kullanımı konusunda her türlü kullanımlarınıza yönelik kullanım alanı rahatlığı yaşatmaktadır. Özgür bir şekilde video içerikleri üretmenin tadını ve rahatlığını boya markasının her aşamasında bizzat üretimini kendisinin gerçekleştirdiği farklı model seçenekleri ile yaşayabilirsiniz. Genel bir değerlendirme yapıldığında ürettiği çok yönlü özelliklere sahip olan uyumlu, kablolu ve kablosuz yaka mikrofonlarıyla kendi içerisinde de çeşitlilik oluşturmuş durumda. 

 

Bu yaka mikrofonlarını kablolu ve kablosuz olarak, modelleri bakımından inceleyecek olursak;

* Boya By-M1: Youtuber yaka mikrofonu (telefon, kamera, pc ve fotoğraf makinası). Çok yönlü, kablolu ve 3.5 mm stereo trrs konnektör/jack + 6.5 mm dönüştürücü donanımlı.

* Boya By-LM10: Telefon yaka mikrofonu modeli olarak. Çok yönlü, kablolu ve 3.5 mm stereo trrs konnektör/jack giriş donanımına sahip yaka mikrofonu.

* Boya By-LM300: İkili yaka mikrofonu olarak kullanılabilen. Çok yönlü, iki mikrofonlu, kablolu ve 3.5 mm stereo trs konnektör/jack giriş donanımlı.

* Boya By-LM400: İki mikrofonlu telefon yaka mikrofonu modelinde. Çok yönlü, iki mikrofonlu, kablolu ve 3.5 mm stereo trs konnektör/jack giriş donanımlı.

* Boya By-M1DM: İkili çok yönlü yaka mikrofonu modeli (telefon, bilgisayar, ses kayıt cihazı, kamera). Kablolu, iki mikrofonlu ve 3.5 mm stereo trrs konnektör/jack giriş donanımlı.

* Boya By-LM20: GoPro (Aksiyon, macera vb. kamera) için yaka mikrofonu modeli. Çok yönlü, kablolu ve 3.5 mm stereo trs konnektör/jack + 3.5 mm stereo 5 Pin dişi to mini usb donanımlı.

* Boya By-M40D: Çok yönlü xlr yaka mikrofonu modeli. Omni-directional (küresel/her yönlü). 48V olarak phantom güç ile çalışmaktadır. Kablolu, 3 iğneli 9.9 cm konnektör/xlr çıkış donanımlı.

* Boya By-DM1: Iphone profesyonel telefon yaka mikrofonu. Çok yönlü olarak, kablolu ve konnektör/lightning donanımlı.

* Boya By-DM2: Usb type-c giriş donanımlı telefon yaka mikrofonu. Çok yönlü, kablolu ve konnektör/Type-c usb donanımlı.

* Boya By-HLM1: Çok yönlü giyilebilir formatta yaka mikrofonu. (Dslr, bilgisayar, video kamera). Çok yönlü, kablolu ve 3.5 mm trs stereo konnektör/jack giriş donanımlı.

* Boya By-M8C: Tek yönlü profesyonel xlr yaka mikrofonu. 48V phantom güç aracılığıyla çalışmaktadır. Canlı yayınlar için kablolu, 3 iğne donanımlı 10 cm konnektör/xlr çıkış.

* Boya By-M110D: Profesyonel çok yönlü xlr yaka mikrofonu. 1.5 AA pil ya da 48V phantom güç ile çalışabilme. (Stüdyo, canlı yayın ve tiyatro). 3 iğneli, 3 Pin konnektör/xlr çıkış ve 3 Pin konnektör/ mini xlr giriş.

* Boya By-M11C: Xlr tek yönlü yaka mikrofonu. 1.5 AA pil ya da 48V phantom güç ile çalışabilme özelliği. (Röportaj, film, belgesel). 3 iğneli, 3 Pin konnektör/xlr çıkış ve 3-Pin konnektör/ mini xlr giriş.

* Boya By-F80D: Akustik vokal yaka mikrofonu. Çok yönlü, 1.5 AA pil ya da 48V phantom güç ile çalışabilme. (Vokal, akustik gitar ve canlı yayın). 3 iğneli, 3-Pin konnektör/xlr çıkış ve 3 Pin konnektör/ mini xlr giriş.

* Boya By-F8C: Akustik vokal tek yönlü yaka mikrofonu. 48V phantom veya 1.5 AA pil güç ile çalışabilme. (Video kamera, dslr, bilgisayar). 3 Pin konnektör/xlr çıkış ve 3-Pin konnektör/mini xlr giriş. 

* Boya by-WM5: Kablosuz kamera ve telefon yaka mikrofonu. Çok yönlü, 2 adet 1.5 AA pil güç ile çalışabilme. 3.5 mm trs konnektör/mini jack donanımlı.

* Boya By-WM6: Profesyonel uhf wireless yaka mikrofon. Çok yönlü olarak 2 Adet 1.5 AA pil gücü desteği ile çalışabilen. 3.5 mm trs konnektör/mini jack kilitlenebilir + xlr çıkış kablo donanımlı.

* Boya By-WM8: Profesyonel çift vericili yaka mikrofon. Çok yönlü olarak 2 Adet 1.5 AA pil gücü desteği ile çalışabilme. 3.5 mm trs konnektör/mini jack kilitlenebilir + xlr çıkış kablo donanımlı.

gibi kablolu ve kablosuz seçeneklerde yaka mikrofonu çeşitliliği sunmaktadır. Yaka mikrofonu dinamik bazdaki mikrofon çeşitlerindendir. Yaka mikrofonunun vücutla adaptesi sağlandıktan sonra rahat bir kullanım imkânı sunarak, izlenici konumundaysanız eğer kişilerin mikrofona dikkat etmemesini sağlayarak bu bağlamda doğal bir akış içerisinde psikolojik olarak rahat olmanızı sağlar. Dijital gelişim ve dönüşümle birlikte sosyal medya da youtuberlerin ve vloggerlerin tercihleri ve vazgeçilmezleri arasına girmiştir. Yaka mikrofonları daha önce de belirttiğimiz gibi röportajlar da, podcast'ler de (dijital ses dosyası), sunumlar ve web yayınları gibi birçok kayıt etme işlemlerinde herhangi bir konu için tercih edilebilmektedir. Boya yaka mikrofonları bileşenlerindeki ham madde çeşitlilikleri, işçilik, kullanım alanları ve kalite üretim standartları gibi birçok etkenlerle doğrudan belirlenen maliyet bilançolarına karşı, talebin çokluğu ve kullanım alanın genişliği dolayısıyla kullanıcısına uygun fiyat ve performanslarda ürünler sunuyor. Yaka mikrofonu ihtiyacınızı güvenilir tedarikçilerden garanti avantajları ile sağlıklı bir biçimde ihtiyaca ve kullanım alanınıza göre kablolu ve kablosuz olarak temin edebilirsiniz.

Sıralama:

TÜKENDİ
Boya By-LM10 Telefon Yaka Mikrofonu
%14İndirim
87.15TL
101.85TL

Boya Mikrofon

Boya Mikrofon, Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Boya Mikrofon tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Boya Mikrofon

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0342 606 03 03 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Yonka Plaza - Mücahitler Mah. Sezen Aksu Sok. No:13/F Şehitkamil / Gaziantep

0342 606 03 03
info@yonkamuzikmarket.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.