Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Aktif Hoparlörler

Aktif hoparlör

Aktif hoparlör, elektrik yardımı olmadan sadece mikser destekli cihazlar ile çalışan ve genellikle aktif kabin olarak satılan hoparlör modellerine verilen genel addır. Aktif hoparlörün tanımını da verdiğime göre küçük bir genelleme yaparak devam etmek istiyorum. Hoparlör modelleri arasında birçok farklım model bulunmaktadır. Bu modellerin her birinin farklı ihtiyacı olan başak bir cihaz veya aparat bulunabilmektedir. Bundan dolayı aktif hoparlör için yazdığım bu makaleyi dikkatli okumanız gerekmektedir çünkü aktif hoparlör yani aktif kabin diğer cihazlar dışında bir çalışma prensibine sahiptir. Fakat bu konuda sizi daha fazla yormadan alt paragrafta bu hoparlör modeli için yaptığım incelemem sonucu bulduğum önemli bilgilere ve genel bir özellik anlatımı yapmak için kolay bir şekilde özetleyerek benimle beraber devam etmenizi tavsiye ediyorum.

 

Öncelikle aktif hoparlör modellerinin her inç yani boyutlarda ve watt modelinin bulabilirsiniz. Ancak bu hoparlör modelleri oldukça güçlü hoparlör modelleri olduğu için yüksek watt aralığında ürün bulmanız çok normal olacaktır. Fakat birçok kaliteli markanın ürettiği bu modellerin her bütçeye uygun modelleri vardır. Bu bilgiden sonra konuya biraz daha detaylı dönecek olursanız aktif kabin için çeşitli ihtiyaçlar bulunmaktadır. Bu ihtiyaçlar aktif hoparlörü birbirine bağlayacağınız sinyal kablosu ve mikser modelleri gibi diyebiliriz. Bu iki önemli ürünü açıklamam hem sizin daha iyi anlamanız hem de konuda kopukluk olmaması açısından iyi olacaktır diye düşünüyorum. Siyan kablosu için küçük bir özet terim istiyorsanız diğer hoparlör kablolarından farklı birden fazla hoparlörün bir arada bir ekip halinde çalışabilmesi için özel tasarlanmış kablo modelidir. Bu kablo diğer hoparlör kablolarına kıyasla oldukça farklı bir tasarım ve içeriğe sahiptir. Bunun için sadece aktif hoparlör modellerine özel olarak tasarlanıp üretilmektedir. Diğer bir gereksinim olan mikser cihazına gelecek olursanız. Elektrik desteği sağlayamayan ve sadece ses de anlık oynamalar yapabileceğiniz ve efekt verebileceğiniz cihazdır. Bu cihaz ile sahne ve konser ses sistemlerinde oldukça sık kullanıldığı için zorunlu bir ürün olabilir diyebilir. Daha detaylı özelliklere değinecek olursak aktif kabin hoparlör modelinin arka yüzüne baktığınız zaman bir panel benzeri bölüm ve jak girişleri göreceksinizdir. İşte bu cihazın asıl büyüsü aslında burada başlamaktadır. Neden mi? Bu soru için alt paragrafa geçmenin daha doğru olduğunu düşünüyorum. Çünkü detaylı özellikler burada bulunmaktadır.

 

Çünkü cevabı için en doğru yanıt olarak, bu hoparlör modelinin tek kişilik bir ekip olacağını gözden kaçırmamanız gerekmektedir. Kendi elektrik kablosu ile aktif bir hale gelen ve çeşitli özellikleri bulunan bu hoparlör modelinin birden çok özellikleri vardır. Jak girişi en büyük özelliklerden biri diyebiliriz çünkü mikser olmadan kullanmak isteyenler için mikrofon veya enstrüman bağlayabilme imkanı sağlamaktadır. Ek bir özellikse volüm kontrol ünitesi ile sese volüm ve ekho gibi önemli ayarlar verebilme imkânı sağlayan bu ürün sayesinde büyük bir ses sistemine bir kutu içerisinde sahip olabilirsiniz. Son olarak ise aktif hoparlör ve pasif hoparlör arasındaki farkı daha iyi kavramak isteyenler için yazdığım pasif hoparlör makaleme göz atarak kolayca aralarındaki tüm farkı ayırt edebilirler ve satın almak için gerekli öz bilgiye sahip olabileceklerini düşünüyorum.

Sıralama:

TÜKENDİ
dB B-Hype 15 İki Yollu Aktif Kabin Hoparlör
%25İndirim
5,062.50TL
6,750.00TL
TÜKENDİ
dB B-Hype 12 İki Yollu Aktif Kabin Hoparlör
%25İndirim
4,387.50TL
5,850.00TL
TÜKENDİ
dB B-Hype 10 İki Yollu Aktif Kabin Hoparlör
%25İndirim
3,375.00TL
4,500.00TL
TÜKENDİ
dB B-Hype 8 İki Yollu Aktif Kabin Hoparlör
%25İndirim
2,700.00TL
3,600.00TL
TÜKENDİ
Leem CXN 18A Aktif Subbass 18'' 600 Watt
%30İndirim
8,163.75TL
11,662.50TL
TÜKENDİ
Leem CXN 15A Aktif Subbass 15'' 500 Watt
%30İndirim
6,562.50TL
9,375.00TL
TÜKENDİ
Mcs 38 Dna Aktif Kabin Hoparlör 15'' 600 Watt
%20İndirim
6,870.00TL
8,587.50TL

Aktif Hoparlörler

Aktif Hoparlörler, Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Aktif Hoparlörler tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Aktif Hoparlörler

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0342 606 03 03 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Yonka Plaza - Mücahitler Mah. Sezen Aksu Sok. No:13/F Şehitkamil / Gaziantep

0342 606 03 03
info@yonkamuzikmarket.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.