İlgili Alt Kategoriler

Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Müzik Aleti Aksesuar

Müzik Aleti Aksesuar

Müzik aleti aksesuar, enstrümanların rahat ve kullanışlı bir şekilde kullanılmalarını sağlayan fonksiyonel olan özellikleri ile yardımcı ve tamamlayıcı müzik ekipmanları olarak kullanım ihtiyaçlarına çözümler üretmektedirler. Farklı yapı ve teknik özelliklerde üretilen çalgı aleti aksesuarları markaların model bazındaki yenilikçi tasarımları ile kullanım ihtiyaçlarına karşılıklar vererek bu alanda çeşitliliklerde sunmakta ve oldukça faydalı olmaktadırlar. Fonksiyonel özellikleri ön plana çıkan bu ürünlerin kullanım amaç ve alanları iyi belirlenmeli bunlarla beraber türlerine uygun olan aksesuar modelleri tercih edilerek dikkatli bir biçimde temin edilmelidirler.

 

Müzik aleti ek donanımları arasında müzik aletlerine yer temini ve koruma sağlayarak tekli, çiftli ve çoklu teknik özellikler ile metal, plastik ve ahşap yapı formlarında üretimleri sağlanan aynı zamanda icra konusunda yardımcı olan standlar, müzik aletlerinin yapı ve şekil özelliklerine göre üretilen korunma ve taşınmalarını sağlayarak deforme olmalarına engel olan kılıflar, telli çalgı aletlerinin sap klavye bölümlerine portatif bir yapıda monte edilerek perdelerin öne çekilmelerini sağlayarak rahat ve kolay bir kullanımın yanı sıra transpozeye imkan sağlayan farklı tür ve özelliklerdeki capolar, çelik ve naylon yapı formlarında olarak ses çıkarımlarının sağlanması noktasında önemli olan teller oldukça önemlidirler.

 

Müzik aleti yardımcı ekipmanları, çalgı aletlerine kolaylıklar sağlayarak oldukça faydalı olurlarken yine klarnetlerde çalınım noktasında önemli olan bek denilen ağızlık donanımı içerisine yerleştirilen klarnet kamışları, yayın yani arşenin tellere sürtülmesi esnasında yüksek ses aralıkları oluşmakta olup bu ses düzeylerini makul seviyelere indirme konusunda kemanın eşik kısmının üst bölümünde titreşmelere engel olan keman susturucular, çalgı aletinin icrasında sol ele gereksinim duymadan çene ve omuz arasında rahat bir tutulma olanağı tanıyan keman yastıkları, yükselteç olarak müzik aletinden çıkan sesi elektrik akımı doğrultusunda yüksek seviyede olan ses aralıklarına dönüştürerek hoparlörlere aktarmaya yarayan farklı yapı ve teknik özelliklerde olan amfiler bulunmaktadır. 

 

Müzik Aleti Aksesuar Fiyatı

Müzik aleti aksesuar fiyatı, farklı yapı ve teknik özellikler ile enstrümanların türlerine göre değişmekte olup bu ürünleri el işçilikleri ve ham madde özellikleri de doğrudan olarak etkilemektedir. Aksesuarların kullanımı gerçekleştirilen müzik aletlerinin model ve türlerine göre alınması oldukça önemlidir. Müzik aleti aksesuarlarının kullanım amaç ve alanlarına göre garanti olanaklarının yanında uygun fiyat ve performans seçenekleri ile güvenilir bir şekilde teminleri gerçekleştirilebilir.

Sıralama:

TÜKENDİ
Lastvoice KL-01 Ukulele Standı Sehpası
%11İndirim
60.00TL
67.50TL

Müzik Aleti Aksesuar

Müzik Aleti Aksesuar, Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Müzik Aleti Aksesuar tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Müzik Aleti Aksesuar

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0342 606 03 03 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Yonka Plaza - Mücahitler Mah. Sezen Aksu Sok. No:13/F Şehitkamil / Gaziantep

0342 606 03 03
info@yonkamuzikmarket.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.