Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Akg Mikrofon

Akg Mikrofon 

Akg mikrofon, mikrofon piyasası pazarında sağladığı geniş inovasyon çalışmalarıyla, farklı özelliklere sahip ürettiği birçok modelle insanların kullanım ihtiyaçlarına yönelik mikrofon temini sağlamaktadır. Mikrofonlar baktığımızda havada yayılır pozisyonda olan ses dalgalarını havadayken tutarak bunları elektrik enerjisine dönüştüren aletler olarak hizmet vermektedirler. Birçok alanda kendine yer bulan bu mikrofon markası; insanların müzikal performanslarında, sunumlarında, konferanslarında, röportaj çalışmalarında, ses kayıt aşamalarında, enstürman gibi vb. alanlarda yanlarında olarak müthiş kullanımlar sağlayarak hayranlık uyandırmakta. Kablolu ve kablosuz olarak birçok alanda hizmet sağlamakta ve neredeyse tüm alanlara yönelik ayrı özelliklerde ürünler üretmektedir. İhtiyaçlarımıza uygunluk konusunda fikir sahibi olmak için mikrofon çeşitlerine bakacak olursak eğer;

*Profesyonel kablolu mikrofonları,

*Profesyonel sahne ve vokal mikrofonları,

*Profesyonel enstürman mikrofonları,

*Profesyonel stüdyo kayıt mikronları,

*Profesyonel alanda röpartaj mikrofonları,

*Profesyonel bass mikrofonları,

*Profesyonel yaka mikrofonları

olarak neredeyse hayatın tüm alanında bizlere kullanım olanakları sağlamakta. Akg marka mikrofonların bu kullanım alanı çeşitliliği, farklı kategorilerde ürünlerin daha da artmasını sağlamış durumda. Genel olarak çalışma prensibi ölçeğinde mikrofonlar; dinamik, kapasitif(condenser), şeritli(bantlı), karbo tozlu, kristal mikrofonlar olarak adlandırılmaktadırlar.

 

Akg Kablolu Mikrofon

Akg kablolu mikrofon, bu alanda sahneye çıktığı ilk zamanlardan bu yana birçok alanda hizmet vermiştir. Mikrofonlar algıladıkları sesi ilk önce mekanik enerjiye, sonra elektrik enerjisine (dijital bilgiye) dönüştüren ve her türlü ses kullanım durumlarında kullanılan aygıttır. Kablolu mikrofonlar zorlu koşullarda, uzun turnelerde, sunumlarda ve sanatçı performanslarında (önceki dönemlerde daha çok sahne performanslarında) tercih edilen güçlü ses çıkışı performansı sağlayan müzik sistem elemanlarındandır. Gücü arttırılmış metal kasası ve sağlam yapıda dizayn edilmiş tel örgü kasası ile sizlere canlı, üst seviye performanslar sunar. Açma kapama düğmesi, frekans aralığı performans seçeneği, hassasiyet oranları, empedans özellikleriyle ve çevreden gelen sesleri mikrofona yansıtmayarak engellemesi nedeniyle bu mikrofonlar geniş bir talep ağı oluşturmuşlardır. Genel amaçlı olarak kullanılan bu mikrofonlar kategorilerine göre farklı özellikleri bünyelerinde barındırır. Cardioid (Kalp şeklinde bu mikrofonlar, sadece önden gelen sesleri alır ve arka plandaki sesleri engeller, reddeder.) özelliğe sahip akg kablolu mikrofon, sizleri bu konuda rahatlatarak kontrolün sizde olmasına katkı sağlayacaktır. Akg kablolu mikrofonlar bünyelerinde barındırdıkları donanımlarla ses ve rüzgar dış etkenlerinde, patlamaları engelleyici özelliğe sahiptir.

 

Akg mikrofon fiyatları

Akg mikrofon fiyatları, marka ve modellere bağlı olarak özellikleri de baz aldığımızda, ürünlerin teknik özellikleri ve yapısal bileşenleri, ürün üretim standartlarına göre değişkenlik göstermekte. Her bütçeye uygunluğuyla ürünlerin temini için ulaşım olanağı sunması ise bu alanda öne çıkmasını ve tercih edilmesini sağlamış durumdadır. Kullanılacak alanda sistem cihazlarına doğrudan girişi sağlanan input donanıma sahip olması nedeniyle mikrofonlar, elde etmiş oldukları verileri dijitalleştirerek kullanılmak istenilen alana bağlı olarak gerekli güç sistem birimlerine gönderir. Kablolu, kablosuz, model ve kullanım alanlarına göre birçok fiyat seçenekleri bulunan akg mikrofonlar. Birçok ürün çeşitliliğine sahip olduğu için net bir fiyat verilmesi doğru olmayacaktır. Ama fiyat skalası verecek olursak kullanımların alanlarına göre 500 tl ile 5.000 tl arasında istenilen özelliklere sahip mikrofonlar tercih edilebilir. Her bütçeye uygun kaliteli mikrofon modelleriyle kullanıcısının kendisini rahat, ses olarak ise net ve temiz bir şekilde ifade etmesini sağlayan teknik donanımlar sunmasıyla, mikrofon tercihinizde öncelikli seçenekler arasında olacaktır.

Sıralama:

TÜKENDİ
Akg Wms 450 C407 Telsiz Yaka Mikrofonu
%10İndirim
5,832.00TL
6,480.00TL
Akg Wms 450 D5 Telsiz EL Mikrofonu
%22İndirim
5,040.00TL
6,480.00TL
TÜKENDİ
AKG Perception 120 Usb Stüdio Kondenser Mikrofon
%10İndirim
2,715.05TL
3,016.73TL
TÜKENDİ
Akg Wms 40 Mini 2 Dual Enstrüman Telsiz Mikrofon
%10İndirim
3,278.88TL
3,643.20TL

Akg Mikrofon

Akg Mikrofon, Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Midex.com.tr | Ses Sistemleri, Işık Sistemleri ve Müzik Aletleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Akg Mikrofon tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Akg Mikrofon

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0342 606 03 03 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Yonka Plaza - Mücahitler Mah. Sezen Aksu Sok. No:13/F Şehitkamil / Gaziantep

0342 606 03 03
info@yonkamuzikmarket.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.